Adresa:
Anamarija Lazić, voditeljica - anamarija@uir-zagreb.hr

Anita Kaiser, savjetnica - anita@uir-zagreb.hr

Stanko Svečak, stručni suradnik - stanko@uir-zagreb.hr

Dubravka Hrgarek, stručni suradnik - dubravka@uir-zagreb.hr

Kristina Sever, suradnik - kristina@uir-zagreb.hr

Mira Peršić, suradnik - mira@uir-zagreb.hr


Fax:
Kliknuti na naziv (Stručna služba) za detalje