Skraćeni raspored aktivnosti

UIR Zagreba će 20. svibnja 2020. godine započeti klupskim aktivnostima prema unaprijed određenom rasporedu, ali uz određena ograničenja sukladno preporukama Stožera civilne zaštite RH.

Molimo da pažljivo pročitate upute i da poštujete preporuke i postavljena ograničenja koja su kreirana imajući na umu prvenstveno vašu sigurnost.
Oni koji iz bilo kojeg razloga preporuke neće poštivati, neće se moći uključiti ni u koju od aktivnosti.

 

NAPOMENE:

• Za SVE aktivnosti OBVEZNA je prethodna PRIJAVA (neprijavljene osobe neće moći ući u prostorije u kojima se održavaju aktivnosti).

• Na svim aktivnostima obvezna je zaštitna maska za lice dok je za neke aktivnosti obvezan velik ručnik (za prekrivanje prostirke).

• Voditelji će prijavljene osobe za pojedine aktivnosti uvesti u prostorije 10 min. prije početka aktivnosti.

• Pri ulasku u prostor obvezna je dezinfekcija ruku.

 • Za svaku aktivnost broj osoba je ograničen.

 

 

Raspored:

 

PONEDJELJAK   ( 8,00-19,00 h ) 

AKTIVNOST

VRIJEME

MJESTO

VODITELJI

korektivna gimnastika, grupa 1

8,30-9,15 h 

  velika dvorana

Stanko Svečak

korektivna gimnastika, grupa 2

10,00-10,45 h  velika dvorana  Stanko Svečak 
Brigitino savjetovalište 1 na 1
11,00-14,00 h   potkrovlje Brigita Krklec
korektivna gimnastika, grupa 3 16,30-17,15 h  velika dvorana Anita Kaiser

NAPOMENA: Maksimalan broj osoba u pojedinoj grupi za korektivnu gimnastiku je 6 dok je
Brigitino savjetovalište individualno savjetovanje uz obveznu prethodnu narudžbu
.

 

UTORAK   ( 8,00-19,00 h )

AKTIVNOST

VRIJEME

MJESTO

VODITELJI

kineziterapija, grupa 1

9,00-9,45 h

  velika dvorana  

Stanko Svečak

logoterapija

10,00-12,00 h  potkrovlje Dušan Miljković
plesna rekreacija
16,30-17,30 h  velika dvorana  Anita Kaiser

NAPOMENE: Maksimalan broj osoba u pojedinoj grupi za korektivnu gimnastiku i plesnu rekreaciju je 6
dok je logoterapija individualno savjetovanje uz obveznu prethodnu narudžbu.

 

SRIJEDA   ( 8,00-19,00 h )

AKTIVNOST

VRIJEME

MJESTO

VODITELJI

korektivna gimnastika, grupa 4

 8,30-9,15 h 

 velika dvorana

Stanko Svečak  

korektivna gimnastika, grupa 5

 10,00-10,45 h 

velika dvorana

Stanko Svečak  

 korektivna gimnastika, grupa 6 

16,30-17,15 h 

velika dvorana

Anita Kaiser

NAPOMENA: Maksimalan broj osoba u pojedinoj grupi za korektivnu gimnastiku je 6.

 

ČETVRTAK   ( 8,00-19,00 h )

AKTIVNOST

VRIJEME

MJESTO

VODITELJI

 kineziterapija, grupa 2 

  9,00-9,45 h 

 velika dvorana  

Stanko Svečak

crtanje i slikanje  

    14,00-16,00 h 

potkrovlje 

 Ljiljana Smontara  

 terapijski i orijentalni plesovi 

  17,00-18,00 h 

velika dvorana

Anita Kaiser

NAPOMENE: Maksimalan broj osoba u pojedinoj grupi za korektivnu gimnastiku i
terapijske i orijentalne plesove je 6, a za crtanje i slikanje 5.

 

PETAK  ( 8,00-19,00 h )

AKTIVNOST

VRIJEME

MJESTO

VODITELJI

aktivni petak u Maksimiru
8,00-11,00 h  Maksimir Stanko Svečak 
dramska  16,00-17,00 h  velika dvorana Anita Kaiser
psihoterapija plesom i pokretom  17,30-18,30 h  velika dvorana Anita Kaiser

NAPOMENE: Maksimalan broj osoba u pojedinoj grupi za dramsku radionicu i psihoterapiju plesom i pokretom je 6.

 

 

Aktivni petak u Maksimiru: 

           8,00 h   okupljanje na glavnom ulazu u Maksimir
    8,15-9,00 h   jutarnje razgibavanje na pozornici kod restorana
  9,00-10,30 h   nordijsko hodanje, polazak od pozornice
10,30-11,00 h   vježbe istezanja kod penjalice

 

Sudjelovanje u svim navedenim aktivnostima omogućeno je isključivo članovima Udruge.

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.

Ok